Ucuz Web Tasarım, Ekonomik Web Sitesi...

Yenilikçi İş Teklifi

BİZİMLE BİRLİKTE KAZANMAYA HAZIR MISINIZ?

Sürekli büyümeye devam eden Web Yazılım alanında müşterilerinize, sosyal çevrenize, birlikte çözüm bulalım, birlikte kazanalım. 

Müşteriyi Bul

Evden veya İnternetten Çalışabileceğiniz Mükemmel Bir Part Time İş Fırsatı Sunuyoruz.

 

Eğer firma sahibi tanıdıklarınız varsa veya internet üzerinden, web sitesi olmayan firmalara ulaşabilir ve onların web sitesi tasarımı için potansiyel müşterimiz olmaya aday olduğunu belirleyebilirseniz, gerekli bilgileri ” Müşterim Var ” formu ile bize iletmeniz yeterli olacak.

Müşterinizden Web Tasarım İşini Alalım

Sizden gelen ” Müşterim Var ” formunda belirttiğiniz web sitesi ihtiyacı bulunan firma ile yapacağımız görüşmeler sonrasında şayet firmamıza web sitesi tasarımını yaptırmayı kabul eder ve tasarım çalışmalarına başlanır ise müşteriniz aktif hale gelmiş olur.

Müşterinize sunacağınız fiyat teklifleri ” Web Tasarım Maliyet Robotu ” ‘nda belirlenen fiyatları geçemez. 

Karı Paylaşalım

Müşteri ile yapılacak anlaşmaya göre web sitesi bitiminde ve tasarım ücretinin tarafımıza ödenmesini müteakip,  %30 komisyonunuzu hesabınıza aktaralım.

İş Ortaklığı sürecimizi ve müşterinize vereceğiniz fiyat bilgilerini daha detaylı öğrenmek için bizimle mutlaka önceden iletişime geçmeli ve ön bilgilendirme almalısınız. 

Aksi durumda oluşabilecek sıkıntılardan herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğiz.

Bulunmaz Fırsat

Aylık kazancınızı siz belirleyeceksiniz.

Ayın elemanı olabilmek için tek yapmanız gereken

bize web tasarım, e-ticaret sitesi veya emlak sitesi yaptırmak isteyecek müşteriler bulmak.

Hepsi bu…

Gerisini biz halledeceğiz. Müşterinizin istediği web sitesini tamamlayarak birlikte kazanacağız.

 

İster Evinde, İster Sahada

Canın nasıl istiyorsa öyle çalış

Herhangi bir yere bağlı veya sorumlu değilsin. Web tasarım yaptıracak müşterileri ister evinden internet üzerinden iletişime geçerek bul, istersen sahaya in müşterilerine direk ulaş. Tercih senin…
Gün sınırı veya zorunluluğu da yok. İstediğin zaman müşteri bulmaya çalış. Hatta sokakta gezerken bile, hafta sonu tatildeyken bile çevrendeki firmalara web tasarımı ihtiyaçları olup olmadığını sorabilir, Web Tasarım hizmeti teklif edebilirsin. Belli mi olur…
Birlikten Kuvvet Doğar

Müşteri Tek Seferlik Değil Sürekli Sizindir...

Yönlendirmesini yaptığınız her müşteri için tahsil edilen ücret üzerinden komisyon alırsınız. Aynı müşteriyle her yapılan ek çalışmadan ödeme almaya devam edersiniz. Ta ki müşteri bizden ayrılıncaya kadar.

0
Devam Eden Çalışma
0 +
Tamamlanmış Çalışma
0
Mutlu Müşteri
0 +
İş Ortağı